Biblická olympiáda 2021/2022 - Zoznam prihlásených škôl

Vážení


 

Základné školy

Názov školy Adresa Kontaktná osoba
Dekanát Bratislava - juh
Spojená škola Sv. Rodiny - gymnázium  Gercenova 10, Bratislava   
Spojená škola Sv. Rodiny - základná škola  Gercenova 10, Bratislava   
ZŠ Budatínska  Budatínska61, Bratislava M. Pivková
ZŠ Rusovce  Vývojová 228, Bratislava  E. Belanská
Dekanát Bratislava - stred (cirkevné školy)
ZŠ s MŠ sv. Uršule Nedbalova 4, Bratislava  A. Baračka 
Spojená škola de la Salle - zš Čachtická 16, Bratislava  G. Fietko
Gymnázium Matky Alexie Jesenského 4/A  
Gymnázium sv. Uršule  Nedbalova 4, Bratislava  A. Baračka 
ZŠ sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava  K. Križanová
ZŠ Jána de la Salle  Detvianska 24, Bratislava  
ZŠ Matky Alexie Palackého 1, Bratislava   
ZŠ Jána Pavla II.  Osloboditeľská 27, Bratislava  
Dekanát Bratislava - stred (štátne školy)
ZŠ Nevädzová Nevädzová 2, Bratislava L. Kontšeková
Gymnázium Metodova Metodova 2, Bratislava J. Sagan
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium  Teplická, Bratislava  
Gymnázium Jura Hronca Novohradská 3, Bratislava S. Bujda
Gymnázium Grösslingová Grösslingová 18, Bratislava L. Drančáková - s. Timotea
ZŠ s MŠ M.R. Štefánika  Grösslingová 48, Bratislava  L. Drančáková - s. Timotea
ZŠ Pavla Marcelyho  Drieňová 16, Bratislava  P. Sedlák
ZŠ s MŠ Za kasárňou  Za kasárňou 2, Bratislava  R. Mikulová
ZŠ s MŠ Kalinčiakova  Kalinčiakova 12 , Bratislava  H. Grófová
Dekanát Bratislava - sever
ZŠ sv. Františka z Assisi  Karloveská 32, Bratislava  V. Šutá
ZŠ Lamač Malokarpatské nám. 1, Bratislava  B. Pilková
ZŠ Pri kríži  Pri kríži 11, Bratislava  A. Kišidajová
Dekanát Malacky
ZŠ Mansveta Olšovského  Kláštorné nám. 1, Malacky   
ZŠ Štúrova  Štúrova 142/A , Malacky  M. Látečková
ZŠ Láb Vŕšok 489/20, Láb  H. Grófová
Dekanát Pezinok
ZŠ Šenkvice Vinohradská 62, Šenkvice B. Sandtnerová
ZŠ Častá  Hlavná 293, Častá  F. Pudmarčík
Gymnázium Karola Štúra  Modra  P. Blaho 
ZŠ  Kupeckého J. Kupeckého , Pezinok  Ľ. Wittlingerová
Dekanát Šamorín
ZŠ Lehnice  Lehnice E. Érséková
     
     
Dekanát Šaštín-Stráže
     
     
     
Dekanát Senec 
ZŠ Miloslavov Hlavná 81/42, Miloslavov  P. Krnáčová
SZŠ Kysucká Kysucká 14, Senec   
ZŠ Tajovského  Tajovského 1, Senec  L. Koleková
Dekanát Senica
ZŠ s MŠ Dojč Dojč 137 Š. Vymislická
ZŠ V. Paulínyho - Tótha  V. Paulínyho - Tótha 32, Senica   
ZŠ Cerová  Cerová 277  
Dekanát Skalica
ZŠ Holíč Bernolákova 5, Holíč   
     
     

Stredné školy

Názov školy Adresa Kontaktná osoba
Dekanát Bratislava - juh
Cirkevné konzervatórium  Beňadická 16, Bratislava Ľ. Švorca
Spojená škola Sv. Rodiny Gercenova 10, Bratislava  
SOŠ chemická Vlčie hrdlo 50, Bratislava  S. Trandžíková
Dekanát Bratislava - stred (cirkevné školy)
Spojená škola de la Salle - gymnázium  Čachtická, Bratislava  G. Fietko
Gymnázium Matky Alexie Jesenského 4/A, Bratislava  
Gymnázium sv. Uršule Nedbalova 4, Bratislava  A. Baračka 
Dekanát Bratislava - stred (štátne školy)
Súkromné gymnázium  Česká 10, Bratislava  H. Grófová
Gymnázium Grösslingová Grösslingová 18, Bratislava  L. Drančáková - s. Timotea
Gymnázium Metodova Metodova 2, Bratislava  J. Sagan 
Gymnázium Jura Hronca  Novohradská 3, Bratislava  S. Bujda
Dekanát Bratislava - sever
Gymnázium sv. Františka z Assisi Karloveská 32, Bratislava V. Šutá
     
     
Dekanát Pezinok
     
     
Dekanát Senec
     
     
Dekanát Senica
     
     
Dekanát Skalica
     
     
Dekanát Malacky    
     
     

 

Základné školy s vyučovacím jazykom maďarským

Názov školy Adresa Kontaktná osoba
Dekanát Šamorín
     
     
Dekanát Bratislava  
     

Stredné školy s vyučovacím jazykom maďarským

Názov školy Adresa Kontaktná osoba
Dekanát Senec